איך מאלפים כלב?

איך מאלפים כלב?

ברגע שאנו באביעד אילוף ופנסיון כלבים מתחילים איתכם תהליך של אילוף כלב חשוב לנו כי תדעו מספר דברים. ראשית כל חשוב לנו כי תגיעו לתהליך עם הרבה אורך רוח וסבלנות על מנת שהאילוף אכן יצליח.

השלב הראשון באילוף כלבים

השלב הראשון באילוף הכלב הינו שלב הלימוד. כאשר אנו נותנים הוראה לכלב עלינו לוודא כי הכלב אכן הבין והפנים אותה ולא פועל בעצם מתוך רצון לקבל את הפרס/חטיף או את תשומת הלב שלנו והבעת ההערכה.

אנו באביעד אילוף ופנסיון כלבים פועלים מתוך הידיעה כי הכלב אינו מבין בעצם את שפתנו אלא את הטונציה.

השלב השני באילוף כלבים

השלב השני אצלנו באביעד פנסיון ואילוף כלבים בשלב השני של האילוף עובדים עמכם בעיקר על תרגול ההוראה , נתרגל יחד עמכם ועם הכלב את ההוראה מספר רב של פעמים כמובן שנדאג כי התרגול יבוצע בשטח סטרילי ושקט על מנת למזער את כמות ההפרעות והסחות הדעת. משך הזמן המומלץ לתרגול הינו כשבוע וכמובן הכל תלוי באופיו של הכלב.
ברגע שוידאנו כי הכלב אכן הפנים את ההוראה ולמד לציית לה נמשיך איתו אצלנו באביעד פנסיון ואילוף כלבים נעבור איתכם ואיתו לשלב הגירויים.

שלב הגירויים בעת אילוף הכלב אנו באביעד אילוף ופנסיון כלבים נתרגל יחד איתכם ועם הכלב את ההוראות והפעם בשטח שאינו סטרילי אלא אל מול כל הגירויים שקיימים גם במציאות חלק מהם הינם: כלבים אחרים, חתולים, ציפורים, אנשים וכולי…נעזור לכם לוודא כי הכלב מבצע את ההוראות גם כאשר הוא מאותגר על ידי גירויים אלו ואחרים. דרך התרגול הזה נוכל בעצם לקבל את השליטה הטובה ביותר על כלבנו.

שלב אחרון – מבחן

עלינו להגיע עם הכלב למתחם אצלנו באביעד אילוף ופנסיון כלבים, כאן אין כל סכנה כי יברח לכביש או לאיזור אשר יסכן אותו , ניתן לו את האפשרות להיות חופשי וכך נוכל בצורה הטובה ביותר לתרגל עמו את כל ההוראות אשר לימדנו אותו.

לסיכום

השלבים הנ”ל הינם קריטיים וחובה עלינו לבצע אותם על פי הסדר כי בעצם האילוף נבנה על היסודות.

רוצים לבוא לבקר?

התקשרו אלינו אל 050-2829001 או השאירו פרטים. אתם גם מוזמנים לבוא אלינו להתרשם >> מפת הגעה

שם מלא*

טלפון*

אימייל