איך לבחור מאלף כלבים?

איך לבחור מאלף כלבים

כאשר אתם מחפשים מאלף כלבים עבור הכלב שלכם ברור כי תחפשו את האדם הכי מתאים עבור המשימה הזו. כי בכל אופן מדובר בכלב שלכם ולא תרצו כי אדם לא מקצועי יאלף אותו.

ראשית חשוב כי מאלף הכלבים יעבוד באופן קבוע עם וטרינר ועם חנות חיות. הווטרינר ומאלף הכלבים יעבירו בניהם מידע חשוב בנוגע לכלב שלכם. כך במקרה בו מאלף הכלבים יחשוד בכל בעיה רפואית הוא ידווח מידית על כך לווטרינר כך גם לגבי חנות החיות, ישנם מצבים בהם מזון מסוים לא יתאים לכלב והוא יוכל לתת להם את המידע הנחוץ. אנו באביעד פנסיון ואילוף כלבים עובדים עם אנשי מקצוע מומחים.

דבר נוסף החשוב כאשר אתם בוחרים מאלף כלבים בשרון הינו התקשורת בינכם לבין מאלף הכלבים וכן בין המאלף לכלב עצמו, כי בכל אופן הכלב הוא זה שצריך לעבור איתו את התהליך. אנו באביעד פנסיון ואילוף כלבים נותנים חשיבות רבה לקשר הזה ואף ישנו פיקוח על מטעמו של אביעד עצמו על כל הנושא. כאשר תגיעו אלינו לאביעד פנסיון ואילוף כלבים נערוך פגישת היכרות לכם ולכלבכם עם המאמן על מנת לבדוק את מידת ההתאמה.

המטרה שלנו באביעד פנסיון ואילוף כלבים היא כי גם אתם וגם הכלב תצאו מרוצים מהתהליך. כי בכל אופן מדובר פה במערכת יחסים בת שלוש צלעות, אתם בעלי הכלב, הכלב והמאמן. לכן נדאג כי הקשר בין המאלף לבין הכלב יהיה קשר טוב וחם, מכיוון שהכלב עצמו יחוש ביטחון רב עם מאמן סמכותי אך מלטף.

אנו באביעד פנסיון ואילוף כלבים נדאג לצוות אליכם את המאלף שהקשר בינו לבין הכלב יהיה הטוב ביותר על מנת שתוכלו להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

רוצים לבוא לבקר?

התקשרו אלינו אל 050-2829001 או השאירו פרטים. אתם גם מוזמנים לבוא אלינו להתרשם >> מפת הגעה

שם מלא*

טלפון*

אימייל