מאלף כלבים בשרון

מאלף כלבים בשרון

מהו אילוף כלבים? אילוף כלבים בשתי מילים הוא הקניית הרגלים.

כלבים מתאימים עצמם לסביבה בה הם חיים ולזו שמקיפה אותם, זו יכולה להיות קבוצת כלבים או קבוצת דיירי הבית שמכילה בני אדם פרט לכלב, טבעו של הכלב הוא להיות חלק מלהקה, הקליטה שלו בנויה על צלילים אך הרבה לפני זאת: על שפת גוף וסימנים.

  • תקשורת טובה יותר על הכלב תתקיים כשתהיה מבוססת על התניות, כאלו שידכאו התנהגויות לא רצויות ויטפחו התנהגויות רצויות, יחזקו אותן.
  • ניתן להגיע לאיזון ולרוגע בהתנהגות הכלב אך הדבר מחייב את הבעלים להצמד לשיטה ולפעול לפיה, הכלב מתחבר למסר אחיד ומסרים סותרים יצרו אצלו בלבול.
  • הקניית ההרגלים מתחילה בעשיית צרכים בזמן טיול, תקשורת וציות לבעלים והתנהגות כלפי הסביבה.
  • תנועות וסימנים מסוימים עלולים אף לפתח טראומות ובעיות התנהגות אצל הכלב, חשוב להבין שהכלב קולט לפני הכל סימנים ותנועות גוף ולאלו יש משקל קריטי בהתנהלות עמו.

משקל נוסף יש לזמן בו נטמעת התחושה אצל הכלב מי הוא הבעלים ומי הם הסובבים אותו, התקופה הראשונית בה הכלב מתחיל את חייו המשותפים בביתכם היא המשמעותית ביותר, קשה הרבה יותר לתקן נזקים שהצטברו במהלך תקופות זמן ארוכות כאשר הן הכלב והן הבעלים רגילים באופן אוטומטי להצמד להתנהגות מסוימת, ברגע שהתנהגות התקבעה ובעקבותיה ההתנהגות של הכלב – יהיה קשה הרבה יותר לעשות התאמה התנהגותית, גם לכלב, וגם לבעלים, ולכן מומלץ על אילוף בשלב הראשוני.

אילוף הכלבים מחולק למספר רמות, בהתאם למטרה ולסוג הכלב ואופיו.

רוצים לבוא לבקר?

התקשרו אלינו אל 050-2829001 או השאירו פרטים. אתם גם מוזמנים לבוא אלינו להתרשם >> מפת הגעה

שם מלא*

טלפון*

אימייל